03 júl 2024

18.-21.7.2024

Bowling Tour de PBC 2019 - vyhodnotenie 2. etapy
31 august 2019
ImageImageV termíne 15.7.-31.8.2019 prebiehala v Petržalka Bowling Center 2. etapa Bowling Tour de PBC 2019, do ktorej sa zapojilo celkovo 38 hráčov. Väčšina z nich absolvovala viac ako jeden štart v snahe nahrať na súčet šesť po sebe idúcich hier čo najvyššie číslo a bojovalo sa do posledného dňa. Aj 2. etapa priniesla skvelé výkony a s potešením musím konštatovať, že všetko prebehlo v absolútnej pohode a hlavne v duchu fair-play bez akýchkoľvek náznakov podvádzania. Celkovým víťazom sa stal rovnako ako v 1. etape Pavol Kečkéš, tento krát ešte s vyšším súčtom. Nádherných 1486 bodov (priemer 247,67) mu zabezpečilo víťazstvo v kategórii registrovaných mužov a tiež v kategórii seniorov nad 50 rokov. V oboch týchto
VÝSLEDKY PROPOZÍCIE MAZANIE 2.ETAPA
REZERVÁCIE PBC
» ..pokracovanie..
Letný tatranský pohár 2019
26 august 2019
ImageLukáš AnadrássyJedenásty ročník Letného tatranského pohára máme za sebou. Celkovo sa pod Tatrami predstavilo 98 hráčov zo Slovenska, Česka a Maďarska, ktorí bojovali o postup do nadstavbovej časti v 14 kvalifikačných rundách. Už počas kvalifikácie sme mohli vidieť prekrásne čísla, ktoré hráči dosahovali a bola to len predzvesť veľkolepých súbojov vo finálových krokoch. Víťazom kvalifikácie sa stal Matúš Gožo so súčtom 1495. Spolu 32 hráčov postupovalo z kvalifikácie do štvrťfinále, ktoré bolo rozdelené na dve časti. Michal Jakobei ukázal, že sa bude na čo pozerať. V druhej hre zahral Perfect Game a stal sa víťazom štvrťfinále. Posledným postupujúcim zo štvrťfinále sa stal Anton Zoričák. Šestnáska najlepších hráčov odohrala semifinále na tri hry od nuly. Najlepšie to zvládol Matúš Gožo, ktorý tu bol autorom druhej Perfect Game turnaja
VÝSLEDKY MAZANIE
Nová sezóna 2019/2020 v BNC Bratislava
16 august 2019
ImageImageMedzisezónna prestávka sa blíži ku svojmu koncu a je čas pripraviť sa na štart novej bowlingovej sezóny 2019/2020. V BNC Bratislava sme už zodpovedne pripravení a máme už skompletizovaný aj kalendár na novú sezónu, ktorý si môžete preštudovať a termíny si preniesť do svojich osobných kalendárov. Začíname 4.9.2019 turnajom Prešproská Deviatka a postupne nebudú chýbať ani ďalšie tradičné turnaje - Prešporský Eliminátor a Prešporský Mazec. Tieto tri turnaje sú zaradené do celkového hodnotenia Prešporského Banku, kde sa za každého hráča štartujúceho na jednotlivých turnajoch odvádzajú 2€. Na konci sezóny sa vyzbieraná suma percentuálne rozdelí medzi troch najlepších hráčov z troch vypísaných kategórií. Finančnú odmenu si tak odnesie spolu 9 hráčov, predchádzajúcu sezónu si úspešní hráči podelili sumu 1776€.
PROPOZÍCIE PD
PROPOZÍCIE PE
PROPOZÍCIE PM
TERMÍNOVNÍK BNC
Leto v BNC 2019, Skupiny 2
15 august 2019
ImageTop 3 turnajaV stredu, 14.8.2019 sa konalo záverečné 4. kolo série Leto v BNC 2019. Na druhom turnaji s podnázvom Skupiny sa zúčastnilo síce iba 21 hráčov, no napriek tomu sme tu boli svedkami viacerých napínavých situácií, keďže v tomto turnaji sa prideľovali záverečné body do celkového hodnotenia série Leto v BNC 2019. V kvalifikácii dominoval Jaroslav Felčír so súčtom 863, cenu útechy za posledné miesto získal Marián Bilanovič st. V losovaní po kvalifikácii sa šťastie usmialo na Bohuslava Kosteleckého a Mareka Neumanna, ktorí si odniesli moderné nekrčivé košele zn. Eterna. Cez štvrťfinále a semifinále sa do záverečného finále prebojovala štvorica hráčov. Víťazkou sa stala Kristína Vlkovičová pred druhým Jozef Viskupičom a tretím Miroslavom Koníkom, štvrtým finalistom bol Bohuslav Kostelecký.